Привіт. Мені 42 роки самотня жіночка. Пропоную свою білизну, трусики в яких я пестила свою кицю, просто ношені з моїм запахом. Якщо цікавлять інші предмети одягу пишіть. Можу показати як ґвалтую свою дупку. Взагалі готова поспілкуватись з жінкою або чоловіком про те як вам подобається, розповім як мені.
Пара, чоловік 33р. / жінка 41р. , шукають бі-акта-доміна. Цікавлять чоловіки з досвідом таких зустрічей та відчуттям комфорту у даній ролі. Тільки старше 35-ти років.
Сімейна пара М49/175/78 Д39/162/52/2 Дівчина дуже сексі! Неспішно шукаємо знайомтво з хлопцем(хлопцями)25-30+- років спортивної тілобудови! Для приємних зутрічей мжм, ммжм. Будь ласка пишіть про себе, параметри, досвід, район в якому мешкаєте, фото. На просто "Привіт" обо "давайте знайомитись" ми навряд чи вам відповімо)