Я молодий хлопець: 25 років, 184/75/19. Шукаю пару або дівчину, вік значення не має. Досвід є. Цікаві різні формати, відкритий до ваших пропозицій та фантазій. Якщо цікаво, пишіть. Свої фото я скину, чого очікую і від вас. Всім вдалих пошуків та гарного дня)
#Київ #Чоловік 26 років, 189/82, 17. Гетеро. Іноді відвідую нудистський пляж. Цікаво пізнати тантричні або подібні практики. В пошуках партнерки/супутниці (серед пар також) для: 1) створення пари для відвідування тематичних вечірок, заходів і практик, як пов'язаних з сексом, так і не пов'язаних, наприклад, парна його або парні процедури в лазні; 2) дослідження довіри, тіла, дотиків, збудження та енергетично-емоційної складової; 3) вдосконалення навиків з масажу, а саме еротичного масажу (як чоловічого, так і жіночого); 4) проживання разом як орендар (я) та орендодавець (ви), як пара в одній кімнаті або як сусіди по квартирі (2-кімнатна квартира). Якщо вас зацікавив один з пунктів, пишіть. Буду радий познайомитись. Важливо, що я шукаю не втіху для сексу чи створення сімейної пари, а друга з перевагами (як зараз модно казати), що розділяє мої бажанні і бачення життя.
Привіт! Чоловік 43 роки. Мені дуже подобаються тендіндні дівчата невисокого зросту і грудьми невеликого розміру. Якщо так знайдеться і матиме бажання познайомитись, чекаю від вас повідомлення. Подробиці обговоримо при спілкуванні