Буду радий знайомству із парою 20-45 років, де дружина сексвайф, а чоловік у ролі куколда. Я ГЕТЕРО, подобаються тільки жінки. Вільний. 46 років, зріст 176. Доглянутий, темпераментний і розпусний у сексі, без шкідливих звичок, люблю куні та мінет. Пахну приємно, є своя квартира (Ірпінь), поголений в інтимній зоні. Зустрічи із парою, або сексвайф у мене вдома. Пропоную ввести у тему куколд/сексвайф новачків для отримання першого досвіду.
Сімейна пара шукає пару-однодумців. Цікаво подивитися на пару, яка займається сексом і також прийняти участь, але без зміни партнерів. Якщо у вас аналогічне бажання - пишіть. Про нас: Ч 40/191/93, Ж 38/160/60/3.
Хочемо в кінці липня відпочити в Одесі 23-26 числа Хто в цей час також буде там можна влаштувати свінг-вечірку Ми в районі пляжів Відрада плануємо розміститися Цікава пара: 45 175 75 і 40 165 70 4й