Буду радий зустрітись із парою 20-45 років, де дружина сексвайф, а чоловік у ролі куколда. Я ГЕТЕРО, подобаються тільки жінки. Вільний. 46-176-79-17. Є досвід коли жінка SW та можу розповісти, як краще це зробити для першого досвіду. Доглянутий, темпераментний у сексі, не палю, люблю куні та мінет. Пахну приємно, є своя квартира (Ірпінь), без бороди та волосся у інтимній зоні. З мене легкий фуршет та таксі в обидва боки. Без комерції. Зустрічи із парою, або сексвайф тільки у мене вдома.
Київ та область. Я 40 182 90 16, уні. Шукаю уні, до 40 років, не повного, ростом нижче мене, без бороди та вус. Чистоплотного. Моє місце -Буча, або твоє. Можна з ночівлею, і серед тижня. Я на авто:)
Сексуальный, спортивный парень симпатичной внешне с фантазией и желанием . Хочу попробовать себя в интиме с мужчиной. Люблю эксперименты) член 18, 180 см / 79 кг. Хочу сейчас же