Здравствуйте! Я парень 40. 170. 70. 17 би актив ищу сем/пар для приятного времяпровождение. Я ухоженный, чистоплотный, адекватный без тараканов в голове приемлю всё кроме грязи и грубостей, без лишней растительности на торсе и в интимных местах. Готов исполнить любую Вашу секс фантазию. . . как это работает вы придумывает сценарий я вооплащаю его в реальность. Пишите буду рад знакомству и общению.
Познайомлюсь з верхньою Пані для взаємних практик, психологічного і фізичного домінування та поступової передачі контролю в її руки. В тематичному партнерстві не шукаю одноразових зустрічей. Для мене важливий емоційний зв’язок з партнеркою, довіра, адекватне сприйняття та прийняття кордонів, бажань та табу один одного. Ціную чесність, повагу до меж та інтерес до глибокого психологічного зв’язку. Дані відносини сприймаю як душевну близькість та спорідненість душ. Про себе: приємної зовнішності, адекватний, тактичний, врівноважений, пунктуальний, інтелектуально розвинений, маю багато захоплень та інтересів.
Шукаю суворого виховання и слухняна річ верхньої Пані. Тільки тематичні стосунки без втручання у інші аспекти життя кожного. Хотів би обожнювати свою Володарку. Бажано щоб розробили дірку и привчили покірно приймати в неї. З задоволенням поспілкуюсь з Вами, якщо Вам цікаві такі відносини.