Буду радий зустрітись із парою 20-45 років, де дружина сексвайф, а чоловік у ролі куколда. Я ГЕТЕРО, подобаються тільки жінки. Вільний. 46-176-79-17. Є досвід коли жінка SW та можу розповісти, як краще це зробити для першого досвіду. Доглянутий, темпераментний у сексі, не палю, люблю куні та мінет. Пахну приємно, є своя квартира (Ірпінь), без бороди та волосся у інтимній зоні. З мене легкий фуршет та таксі в обидва боки. Без комерції. Зустрічи із парою, або сексвайф тільки у мене вдома.
Шукаю дорослу нижню для постійних стосунків, якій подобається жорсткий секс, приниження. Практикую виховання, ірумацію до блювання, ЗД, плювання, ляпаси, ляпання, фістинг, розширювачі, кляпи, бондаж, контроль оргазму і т. д. Твоя роль — це іграшка, щоб задовольнити верха. Якщо готова стати іграшкою заради задоволення своєї пристрасті — пиши.
Адекватний Верх, 46–176. Неодружений, не повний, місце маю. Познайомлюся із нижньою сімейною парою У ВІЦІ ВІД 18 до 38, Ж і Ч, які хочуть практикувати Тему, спробувати себе в ролі нижніх, служити та розвиватися разом під моїм керівництвом. Досвід взаємодії є. Без комерції. Секс тільки з жінкою-нижньою. Практики для пари у мене вдома: пажизм, виконання дрібних доручень вдома, батіг(без синців та крові), ремінь, різки, віск, зв'язування, зд на нижніх у ванній та тд. Окремий фетиш – стягувати білизну зубами з нижньої. Нижній може носити пояс вірності, готувати нижню орально і злизувати з неї сперму. Як заохочення від Верхнього буде масаж тіла та доведення до сквірту. Табу та стоп слово враховується, всі практики та ідеї (у тому числі від нижніх) обговорюються. Писати із позначкою «пара нижніх».