Буду радий зустрітись із парою 20-45 років, де дружина сексвайф, а чоловік у ролі куколда. Я ГЕТЕРО, подобаються тільки жінки. Вільний. 46-176-79-17. Є досвід коли жінка SW та можу розповісти, як краще це зробити для першого досвіду. Доглянутий, темпераментний у сексі, не палю, люблю куні та мінет. Пахну приємно, є своя квартира (Ірпінь), без бороди та волосся у інтимній зоні. З мене легкий фуршет та таксі в обидва боки. Без комерції. Зустрічи із парою, або сексвайф тільки у мене вдома.
Допоможу відкрити світ Теми, Жінці 18-45 років (сімейний статус немає значення), яка готова до цього або вже має досвід. Нашими друзями стануть батіг, ошийник, наручники та кубики льоду. Ціную довіру та не поспішаю із практиками. Вільний, підтягнутий, з головою товаришую, 46-176. Маю місце та досвід. Табу та стоп слово завжди враховую, слідкую та враховую реакцію нижньої під час сессії. Навчу, допоможу позбутись страхів, розібратись у собі та поступово введу у Тему.
Шукаю інтелегентну блядь, для жорсткого сексу, приниження, як морального так і фізичного. В темі давно, років 20. Живу в Києв. 48-170-86. Знаю чого хочу. Не люблю кров, ушкодження, травматичні практики типу плей-пірсинга чи шрамування, тому не садист, майже. Але пси-садизм люблю і практикую. По практикам перевагу надаю жорсткому вихованню, ірумация до рвоти, ЗД, плювки, ляпаси, порка, фістинг, іграшки, бондаж. Твоя роль - іграшка для задоволення верха. Буду добиватися цього всіма засобами як фізичного так і морального тиску, фізичного покарання. Тому, якщо в твоїй голові якийсь "оксамитовий" бдсм чи ще якісь рожеві соплі, коли нижня керує верхнім - одразу про це кажи, щоб ми не витрачали даремно час. В листі розкажи про себе, яка ти, яке твоє бачення теми і т. д.