У неспішному пошуку глибокої, емоційно-психологічної взаємодії у форматі “Господар — Рабиня”. Шукаю жінку або дівчину, якій близька роль підкореної — слухняної, відкритої до експериментів, готової досліджувати межі дозволеного через сценарії, завдання, практики та саме спілкування. Ту, хто в повсякденному житті здається звичайною, але всередині ховає бурхливий світ фантазій і бажань. Без табу. Без страху піти далі в темі. Мене цікавить глибина — психологічне занурення, контроль, емоції, динаміка підпорядкування. Наші домовленості — це межі. Усе інше — простір для дослідження. Умови — повне, беззаперечне підкорення в рамках узгоджених правил. Фото- та відеозвіти є обов’язковими. Правила — чіткі й незмінні. Я відкритий до діалогу, фантазій, ідей, спільного створення досвіду. Можу бути поруч у прийнятті себе, свого тіла, своїх бажань — без осуду й сорому. Якщо відгукується — пиши. Коротко або розгорнуто — розкажи про себе. Познайомимось. Почнемо з розмови.
Пристрастна та красива бі жінка в пошуці такої ж пристрастної для трійничка жмж. Чоловік також гарної будови і з приємним розміром. Чекаю на реальні і змістовні пропозиції з фото.
Привіт. Я приваблива блондинка, маю гарну фігуру та форми, займаюсь спортом, мені 40 років, 4 розмір грудей. Одружена, і в шлюбі все ок. ми з чоловіком мали досвід жмж, мені дуже сподобалось. Шукаю подругу для втілення інтимних фантазій, можемо зустрічатись разом так і з моїм чоловіком, по бажанню. Хто має такі ж бажання, пишіть, всім відповім.