Важливий елемент у житті та у Темі – це довіра. Це допомагає нижній розкритися, та із цього починається будь-яка Тема. Готова розібратися в собі та знайти себе у Темі? Познайомлю з моїм світом Теми Жінку 18-45 (сімейний стан не має значення), яка готова до цього, або має невеликий досвід. Нашими друзями стануть батіг, нашийник, наручники та кубики льоду. Вільний, 46-176-79, підтягнутий, із головою дружу. Навчу, допоможу розібратися в собі та поступово введу до Теми.
Симпатична молода розкута пара 33 та 35 з достатнім цікавим досвідом, в пошуках такої ж розкутої пасивної пари , або дівчини яка любить підкорюватися, чи хотіла б спробувати цей формат з парою, в нашій парі ж любить сидіти на обличчі та обоє любимо гратися з анальчиками пар, подобається обездвижування, примушення, любимо одягати на хлопчиків пояс вірності, а дівчаткам носити анальні побобочки. Подобається прихована публічність, ми за все цікаве, окрім шкоди здоров'ю.
Всім привіт. Ми пара без досвіду. Хотіли б спробувати з парою. Ч 36 ж 34. Спочатку зустріч. Потім як вийде. Нормальне адекватне спілкування. Чекаємо на листи