Скучно вечорами…познайомлюсь з молодими людьми шукаю хлопця і в якої є дівчина для формату МЖМ бажано своя або є знайомі. Хотілось би знайти на Винограді людей щоб ми разом проводили приємні вечори. Я хлопець 36р зайвої ваги немає структура худощава симпатична зовнішність, охайний, гетеро. Було б добре познайомитись з дівчиною чи молодою парою і зустрічатись у них на вихідних.
Шукаю дівчину або жінку для таємної зустрічі хто можливо буде проїздом в Києві з 25-26 числа всімейний стан не лізу. Пластична і розкута в сексі фіт зовнішності або пишна жінка з накаченою попою любить осідлать член і сидівши кататись на ньому напружуючи шаріки плавно і щільно одним словом хочу щоб в позі наїздниці каталась інтенсивно на весь розмір подобається коли торкаються яєчок і потім попою їх дуже зжимають під час верхової їзди можливо є азіатської зовнішності розмовляє російською, українською. Я привабливий, охайний, чемний, адекватний комерцію не шукаю тільки статевого партнера для насолоди і приємних вражень. Любима поза це зверху хочу щоб максимально сильно напружувала мої яєчка робила тиск на член домінантно і сексуально , а також поза 69. Параметри 35/178/65/17 гетеро, культурний, привабливий, ніжний. Якщо є питання все на пошту.
Познакомлюсь с женщиной, для совместного проведения отпуска. Мне 45, (174, 77). Испытываю огромное удовольствие от оральных ласк женского тела). Взаимность не обязательна, только искренность и раскрепощенность.