36 років подобаються по старше Мілфи сочні. Фетішний. Познайомлюсь з жінкою з товстою попою основне бажання щоб своїми потужними сідницями скакала на моєму члені та каталась інтенсивно не даючи відпочить терлась своєю кицьою наближала виверження сперми. Мрію про формат ЖЖМ з двома дорослими зрілими жінками 50+ років щоб вони своїми товстими задами агресивно катались по черзі затрахали. А також хочу жжжжм з бдсм оргією з фемдомним сексом побути хлопчиком іграшкою для мамочок, якщо є жінки в кого є засоби для зв’язування, досвід, фетіш на чулки і подружки готовий зустрітись для генгбенгу щоб мене трахнули групою без презервативів - є таємне бажання де б мене змусили оплодотворити одну з жінок без моєї згоди і так це повторювалось тричі ( 3 зустрічі і 3 вагітності для однієї подруги реалізувати примусовий секс в ЖЖМ хочу пройти зґвалтування) познайомлюсь з жінками хто це зробить і готовий на 3х-вагітність (зв’язування, взяти силою без захисних засобів різинок/ таблетки)
Компания 2-3 би-актива, познакомимся с куколд парой. Начинающей или с опытом, главное - готовность к реальному знакомству, при симпатии и совпадении интересов. Нам 44-45, подтянутые, волосатые, внизу ухожены. Члены 18, 19. Практикуем жесткий, без грязи, боли, секс, моральное доминирование, элементы бдсм. Опыт есть, хороший, ситуацию понимаем. Конфиденциальность и безопасность на первых местах. Не писать одиноким М, дрочерам, виртуалам. .. Созвон обязателен.
Привет! Мне 29/185/19-здороый и ухоженный. Нравиться тема кукколд и сексвайф мж и мжм. Есть приятный опыт встреч по теме. Очень нравятся замужние Девушки и Женщины, которые любят секс не только с Мужем. Ищу приятную Семейную Пару или замужнюю Даму/Девушку для ярких встреч. В идеале конечно постояннство. Мобилен, есть авто, временем располагаю. Приоритет конфиденциальность и чистоплотность