В Києві до 17 липня, хочу провести незабутню ніч із прекрасною незнайомкою. Я адекватний, веселий та товариський. У ліжку без комплексів, активний та ініціативний, в особисте життя не лізу, за здоров'ям стежу, охайний, інтимна стрижка, член гідний. Бажано на вашій території все буде анонімно. Не комерція.
Привіт, ми пара з #Київа, шукаємо дівчину для приємних пікантних зустрічей якщо тобі подобається зваблювати чоловіка ж+ж, якщо тебе заводить чоловічий захват коли, його зваблює дві красуні - пиши М 186/73 Ж 172/60
Мне 28 лет. Я би. В разводе. Живу одна в новой двушке. Привлекают отношения с верхней подругой. Могла бы сдать комнату вторую и еще и отношения возможны. Привлекает тема Госпожа - рабыня. Если интересно, пишите, обсудим.