Вітаю. Нормальний, адекватний, симпатичний хлопець 38 років, який має труднощі у спілкуванні з дівчатами бо сором'язливий і неговіркий ґ, хоче спробувати познайомитися з хлопцем для взаємної мастурбації, можливо взаємного мінету. Бажано хлопця без зайвої ваги та без або з мінімальним досвідом, щоб було комфортно обом. Я 38/174/76/16 . Без зайвого волосся в інтимних місцях. Маю вільний час у будні після 18. Місце можу організувати десь в центрі. Конфіденційність, безпека , здоров'я.
Допоможу відкрити світ Теми, Жінці 18-50 років (сімейний статус немає значення), яка готова до цього або вже має досвід. Нашими друзями стануть батіг, ошийник, наручники та кубики льоду. Ціную довіру та не поспішаю із практиками. Вільний, підтягнутий, з головою товаришую, 46-176. Маю місце та досвід. Табу та стоп слово завжди враховую, слідкую та враховую реакцію нижньої під час сессії. Навчу, допоможу позбутись страхів, розібратись у собі та поступово введу у Тему.
Познайомлюсь з дівчиною (сабою). Яка бажає служити. Досвід та сімейне положення ролі не грає. Головне бажання та вірність. Більш детально в особистому спілкуванні.