Доброго дня Хотілось би познайомитись з парою 173/73/член 19 Обслужу пару Якщо ви хочете розважитись пишіть . Живу в Києві Мені 32 роки Є бажань багато , і фантазій. Адекватний, чистоплотний, спортивної статури
Є бажання познайомитись із парою МЖ, від 20 до 45 років, яка хоче спробувати для себе формат ЧЖЧ, сексвайф або урізноманітнити свої відчуття у сексі та знайти нормального та адекватного друга. Мені 46-176-79-17, неодружений, ГЕТЕРО. Своя затишна квартира в передмісті (Ірпінь). Зустрічі тільки у мене. Є досвід із парами, поважаю особистий простір, підтягнутий. Не палю, не швидкостріл. З мене легкий фуршет та таксі в обидва боки. Без комерції. Із задоволенням зустрінуся з позитивною та сексуальною парою.
Слухняний хлопець, 34 роки, стрункий, в пошуку дорослої пари (40+) для постійних зустрічей. Зацікавлений робити приємно обом, за Вашими вподобаннями. Деталі в листуванні.