Є бажання познайомитись із парою МЖ, від 20 до 45 років, яка хоче спробувати для себе формат ЧЖЧ, сексвайф або урізноманітнити свої відчуття у сексі та знайти нормальну та адекватну людину. Мені 46-176-79, неодружений, ГЕТЕРО. Своя затишна квартира в передмісті (Ірпінь). Зустрічі тільки у мене. Є досвід із парами, поважаю особистий простір, підтягнутий. Не палю, не швидкостріл. З мене легкий фуршет та таксі в обидва боки. Із задоволенням зустрінуся з позитивною та сексуальною парою.
Хочу поспілкуватися з дівчиною, або жінкою в якої також були стосунки вбо щось схоже на інтим з мамою або донькою. У мене це було з 12 років, я не засуджую її, і зараз хочеться з кимось поділитися, але тільки з тими у кого це також було. Тому одразу пишіть про себе і без дурних запитань.
Вітаю, я бізнес леді Анна, перебуваю в гідному віці і розквіті сил та можливостей, в пошуках слухняної дівчинки для себе, можу забрати тебе до себе жити, або ж буду утримувати тебе, за твої ласки. очікую листа в особисті.