Є бажання познайомитись із парою МЖ, від 20 до 45 років, яка хоче спробувати для себе формат ЧЖЧ, сексвайф або урізноманітнити свої відчуття у сексі та знайти нормального та адекватного друга. Мені 46-176-79-17, неодружений, ГЕТЕРО. Своя затишна квартира в передмісті (Ірпінь). Зустрічі тільки у мене. Є досвід із парами, поважаю особистий простір, підтягнутий. Не палю, не швидкостріл. З мене легкий фуршет та таксі в обидва боки. Без комерції. Із задоволенням зустрінуся з позитивною та сексуальною парою.
Привiт дiвчатам та жiнкам. Познайомлюсь з ледi для відвертих довгострокових відносин з молодою дівчиною. Або жінкою, якщо виглядаєш дуже молодо. Я хлопець, котрий шукає подругу бенефітами)
Познакомлюсь с женщиной пышкой до 65 лет которой буду делать куни, анулизинг целование ног. Мне 55 полного телосложения адекватный нормальный человек. Женатый но с женой просто как соседи хочется секса .