Познайомлюсь з парою ЧЖ. Поки цікавить подивитися на секс пари і можливо подрочити на ваш секс, кінчити на ж, або дам їй в рот під час вашого сексу. Не маю досвіду зустрічі з парами. Без комерції і конфіденційно, бажано місце ваше. Тільки Київ. Мені 37 років, шевченківський район.
Витончений гурман та поціновувач вишуканих жіночих особливостей, бажає спробувати "гастрономічне диво") Передусім, уникаючи "шлунково-кишкових" розладів, не розглядаю перспектив постійного урізноманітнення вподобаного "меню", а віддаю перевагу вже відомим інгредієнтам, використовуючи можливість проведення експериментів із додаванням розмаїття спецій та соусів)
Чоловіка можна на 10% любити та на 90% розуміти. Жінку краще любити на 100%, тому що зрозуміти її неможливо. Люблю довго та жорстко. Шукаю Дівчину 18-45 років (сімейний статус неважливий) зі схожими смаками в сексі, для інтиму та спілкування. Вільний, 46-176-79. Вмію зберігати таємниці та поважаю особистий простір. Маю місце та час для цього.