Мужчина 55х178х115х17х4, познакомлюсь с парой муж-жена, мама-дочь, мама-сын для дружбы и секса. Склонность мужской половины к пассивной роли приветствуется. Настроен на длительную дружбу
В пошуках дівчини для фотосесії в стилі буккейк, також можливо варіант пари для фотосесій. Вік та тілобудова не важлива, всі подробиці в особисті. очікую листа!
Важливий елемент в житті та у Темі – це довіра. Це допомагає нижній розкритися, та із цього починається будь-яка Тема. Готова розібратися в собі та знайти себе у Темі? Познайомлю з моїм світом Теми Жінку 18-50 (сімейний стан не має значення), яка готова увійти у Тему, або має досвід. Нашими друзями стануть батіг, нашийник, наручники та кубики льоду. Вільний, 46-176, підтягнутий, із головою дружу. Навчу, допоможу розібратися в собі та поступово введу до Теми.