Вітаю. Я нормальний, адекватний, симпатичний хлопець, 40/173/74/15, але дуже сором'язливий з дівчатами. У мене не було відносин з протилежним полом, інтим дуже рідко. Можливо є пара, яка може запросити до себе або приїхати (місце організую, будні після 19) до мене, щоб я подивився на вам, потрогав жінку в різних місцях, не відмовлюся від куні. Інше за вашим бажанням. Конфіденційність, безпека, здоров'я. Дякую.
В пошуці реально вагітної жінки або та яка планує такою стати для тривалих дружньо-сексуальних стосунків. Умілий і витривалий+природа не образила розміром. ..
Доброго дня. Поспілкуємося з чоловіком, жінкою 50-65 років на тему сексвайф куколд. Подробіці під час спілкування. Комуцікаво пишіть. Можливий обмін фото