Сімейна пара, 29р, чоловік гетеро, а дружина бі, шукає молоду дівчину бі для періодичних сесійних зустрічей у форматі МЖЖ. Багато чого практикуємо та не проти спробувати щось нове. Дружина вагітна і горить бажанням таких зустрічей. Здорові і від партнера цього чекаємо. Все абсолютно конфіденційно. Зустрічі з парами і чоловіками (у будь якій ролі) не цікавлять взагалі. Не тратьте, будь-ласка, наш і свій час.
Починаюча sissy (я хлопець, що любить переодягатися в жіноче та бути в ролі дівчини у відносинах), шукаю партнера верхнього позиціювання для зустрічей, можливо тематичних відносин в м. Тернопіль та найближчих містах. Мені 20 років, маю майже готовий образ. 180/60
Стрункий бі пасивний кросік в повному жіночому образі (перука, сукня, білизна, панчохи) познайомиться з активним чоловіком, або двома, для цікавих зустрічей на нейтральній території.