Якщо ти не спите як і я, і хочите відволіктися, пропоную обмін фото де ти потім будеш описувати (коли я пришлю тобі свої фото) що ти будеш робити зімною.
Пара, познайомимось з цікавим, доглянутим, адекватним, чистоплотним, самодостатнім нижнім хлопцем, який любить куні та знається в цьому мистецтві. Шукаємо того хто має інтереси та хобі, може зв'язати більше 3 слів та розуміє, що таке зустрічі з парою, розуміє свою роль, здатний організовувати зустрічі, подарунки. Спілкуємось в переписці, симпатія обовязкова. Якщо не відправляєте фото та не надаєте інформацію про себе, краще не пишіть.
Привет мне 40. Строгая но справедливая . Хочу пригласить на встречу , строго на нашей территории послушного низа. Ты с отдачей и полным послушанием. Я люблю контроль над мужчиной, психологическое воздействие. Табу учитываються. Не приемлю грязь. Садизм. Обожаю фистить, игрушки, контроль , фиксация. Обожаю когда мужчина выполняет все мои капризы.