Вітаю, шукаю жінку яка має досвід в стосунках як з жінкою так і чоловіком щоб поспілкуватися і вона дещо оцінила) (оскільки в мене нема ніякого досвіду тому хочу дещо дізнатися в кого був) Чикаю листи тільки від жінок (від якіх я чикаю деяку оцінку). (я люблю писати і уявляти) шукаю подругу з якою можна буде обмінюватися своїми еротичними розповідями, щоб читати їх і можливо щось доповнювати.
Вітаю. Чоловік 49 років з обмеженими можливостями, уже 23 роки у візку. Самотній, уже дуже багато років не мав близьких стосунків із протилежною статтю і навіть відвертого спілкування. Але якось усе більше відчуваю, що хочеться відверто порозмовляти. Можливо, є жінки-ексгібіціоністки, хто хоче, щоб за ними поспостерігали, і хоче себе показати. Можливо, є відверті жінки, дівчата без комплексів, теж одинокі, порно й інтернет-відео не цікавлять. От якось так. Дякую за розуміння.
В пошуках ДОМІНУЮЧОЇ дівчини або пару, якій подобається бондаж (яка хоче вдягнути ошийник , звязати для своїх втіх), пояса вірності, ошийники, та різні експеременти. Мені 45/176/87