Молода, красива , закохана пара шукає дівчину для приємного відпочинку разом та розваг. Ми цікаві, веселі і безтурботні, приємні та відверті у спілкуванні, маємо гарну фантазію та витривалість. На всі речі дивимося просто та шукаємо таємну незнайомку, для дружби та відпочинку, що принесе чимало пікантного у наше життя) Анонімність гарантуєм. Наш вік: Ч - 38 років; Ж - 36 років. Шукаємо спільницю Деталі при листуванні.
Дорослий, одружений чоловік 55 років, має велике бажання, задовільняти чоловіка на постійній основі. Місце маю в передмісті Київа, маю змогу приїздити до вас.
Молодого домінанта (бажано бі чи натурала) з місцем для сесій у форматі Домін-раб. Мої табу: копро, сильна біль, удари і публічність Фетиші: горловий і анальний пройоб, фут, римінг, фіст, 3д, екстрим, форма, одяг, групи, бондаж. Інше можна обговорити