Сем пара м51ж47 познакомится с сем парой нашего возраста для общения, лёгкого свинга, все обсуждаемо в переписке, ждём серйозних предложений, внимательно читаем.
Всім привіт!в пошуку пари з Лодзя які хотіли б спробувати мжм чи наприклад секс при чоловікові. Я не мав зустрічі з парами але дуже хотілося спробувати такий формат. Або дівчину, жінку які не проти експерементів чи хотіли б щось нового, чи різні формати сексу мжм, жмж, мжмж, жж, куні і тд. Можливо і тільки секс. (можуть бути навіть заміжні) мені 34 гетеро. кому цікаво пишіть ( відповіді приходять на мейл. іноді повідомлення є в спамові тому теж перевіряйте)
Всім привіт!в пошуку пари з Лодзя які хотіли б спробувати мжм чи наприклад секс при чоловікові. Я не мав зустрічі з парами але дуже хотілося спробувати такий формат. Або дівчину, жінку які не проти експерементів чи хотіли б щось нового, чи різні формати сексу мжм, жмж, мжмж, жж, куні і тд. Можливо і тільки секс. (можуть бути навіть заміжні) мені 34 гетеро. кому цікаво пишіть ( відповіді приходять на мейл. іноді повідомлення є в спамові тому теж перевіряйте) P. S дрочери ви достали вже ( тільки голосом зараз перевіряю ) якщо ж не готові підтвердити що ви реальні або вам не цікаво не пишіть!!