Молодий гетеро хлопець, 30/182/95/16*6 шукаю дівчину, насадку на член, яка обожнює коли її довго та активно трахають без зупинки, яка обожнює оральні ласки. В ідеалі якщо в тебе є свіжі довідки для сексу без презервативів. Тільки жінки, чоловіки не цікавлять. Місце для зустрічі моє або нейтральне. Бажання та табу обговорюються. Якщо зацікавив пиши відразу з фото, своє відправлю. Тільки реальні зустрічі, вірт не цікавить.
Чоловік 53 роки. познайомлюся з парою. Є бажання спробувати з чоловіком під керівництвом вашої жінки. Інші варіанти обговоримо. Місце ваше. Не комерція .
Вітаю власних жінок. Мені 54 роки, покірний туалетний папір, шукає Господиню для сесій, бажано на постійній основі. Якщо Ви в Темі, тоді буду радий знайомству.