У мене пропозиція до пари Подруг 18-42 років. Є фантазія поспостерігати за інтимом та пестощами двох Дівчат. Ви отримуєте задоволеня від пестощів одна від одної. Я отримую задоволення дивлячись на вас та процес. Як заохочення за стійкість, можу прийняти мінет від однієї чи двох. Мені 46-176-79. Неодружений, доглянутий, пахну приємно, своя квартира. З мене таксі в обидва боки та легкий фуршет для настрою, без комерції. Якщо цікаво – пишіть із позначкою «дві подруги».
Парень 40. 170. 70. 17 би актив ищу сем/пар для приятного времяпровождение, я ухоженный, чистоплотный, адекватный без тараканов в голове приемлю все кроме грязи и грубостей есть опыт в подобных встречах. . . не волосатый на торсе и в интимных местах, готов исполнить любую вашу секс фантазию, как это работает вы придумываете сценарий я вооплащаю его в реальность. Без вмешательства в личную жизнь. Пишите буду рад знакомству и общению.
вітаю панове, я чоловік 40 років, 176 зріст, 80 вага, стрункої статури, 18х4 шукаю знайомства з парою або паняночкою для регулярних зустрічей пікантного плану, не маю шкідливих звичок, охайний та здоровий, адекватний та комунікабельний, роблю чудовий массаж, вмію насолоджувати, пестити та задовільняти, з пані поводжуюсь як з Королевою. .. .