Доброго часу доби. Ми пара я 37/167/50/1 та чоловік 39/172/70/18 на 4. Ми звичайні, охайні, різнобічні . Шукаємо дівчину для постійних відносин яка бажає бути коханою. дуже не проти якщо дівчина в сексі нижня і має бурхливу фантазію. Пищить будемо раді спілкуванню.
Шукаю молоду, охайну д/ж приємної зовнішності для фф за винагороду. Подобаються тонкі лодижки, довгі пальчики, продовгуваті або класичної форми стопи, але більш за все - вузькі п'яточки. Пишіть з мін інфо про себе і бажано фото ніжок.
Познайомлюся з жінкою з пишними формами - попа, груди. Подобається виконувати різні бажання - куні, ані, сидіння на обличчі та зд. Шукаю зацікавлену в таких зустрічах. Є місце. Вам від 25 років. Можемо все обговорити. Конфеденційність гарантую.